Rush Design 60th Birthday Mug from Gibson Gifts
Celebrate six decades of awesomeness with this 60th Birthday Mug! Ideal for morning coffee and evening tea, it's more than just a mug, it's a daily reminder that age is just a number, and 60 is fabulous!
Specifications
- Dimensions: 13 x 9 x 10cm
- Material: Fine China
(9314777206697)
| SKU | 9314777206697 |
| Model # | 20669 |
| Barcode # | 9314777206697 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.205m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.130m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997