Signature Frame Celebration 60th Birthday, Guest Signatures, Gibson Gifts 20788
$31.99
RRP $36.99
SAVE 14%
Only 2 left
Celebration 60th Birthday Signature Frame from Gibson Gifts 20788
Signed by all the family and friends this Signature Frame will make a perfect keepsake gift for that special person who is celebrating his/her milestone age.
Features
- Message: Cheers to sixty years!
- Signature block, 4x6 photo frame, pen
- Dimensions (W x H x D): 29 x 17 x 2.5cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9314777207885)
| SKU | 9314777207885 |
| Model # | 20788 |
| Barcode # | 9314777207885 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Assembled Length | 0.290m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.025m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997