Royal Doulton Reed Diffuser 50mL Signature Rain & Blue Orris FGRDS303
$23.95
RRP $29.95
SAVE 20%
Only 2 left
Royal Doulton Signature Mini Reed Diffuser
Rain & Blue Orris
A soft stylish blue set against a timeless white base, with a dewy floral bouquet, enriched by precious hints of amber and cedarwood and a distinctive touch of orris. Designed for modern living.
Fragrance Notes
- Top: Rain Drops, Lemon, Clementine
- Mid: Violet, Orris, Lily of the Valley, Rose
- Base: Amber, Patchouli, Cedarwood
Specifications
- Capacity: 50mL
- Made in Australia
#Fragrance #Gift #Home Decor
(9317267215940)
| SKU | 9317267215940 |
| Model # | FGRDS303 |
| Barcode # | 9317267215940 |
| Brand | Royal Doulton |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997