Royal Doulton Scented Soy Candle Signature 450g Rain & Blue Orris FGRDS003
$39.95
RRP $69.95
SAVE 43%
Only 2 left
Royal Doulton Signature 450g Scented Soy Candle
Rain & Blue Orris
A soft stylish blue set against a timeless white base, with a dewy floral bouquet, enriched by precious hints of amber and cedarwood and a distinctive touch of orris.
Fragrance Notes
- Top: Rain Drops, Lemon, Clementine
- Mid: Violet, Orris, Lily of the Valley, Rose
- Base: Amber, Patchouli, Cedarwood
Designed for modern living. Made in Australia.
Home fragrance. Home decor. Gift idea.
(9317267215827)
| SKU | 9317267215827 |
| Model # | FGRDS003 |
| Barcode # | 9317267215827 |
| Brand | Royal Doulton |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997