Royal Doulton Reed Diffuser 200mL Signature Hibiscus & Coral Sand FGRDS101
$34.95
RRP $59.95
SAVE 42%
Only 2 left
Royal Doulton Signature Reed Diffuser
Hibiscus & Coral Sand
A soft stylish coral set against a timeless white base, with a wonderful fruity floral combination, where sweet wild berries unite with opulent hibiscus and garden rose. Designed for modern living.
Fragrance Notes
- Top: Wild Berry, Mandarin, Pomegranate
- Mid: Hibiscus, Rose, Pear
- Base: Guaiacwood, Moss, Pinewood
Specifications
- Capacity: 200mL
- Made in Australia
#Fragrance #Gift #Home Decor
(9317267215841)
| SKU | 9317267215841 |
| Model # | FGRDS101 |
| Barcode # | 9317267215841 |
| Brand | Royal Doulton |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997