Royal Doulton Scented Soy Candle Signature 450g Hibiscus & Coral Sand FGRDS001
$39.95
RRP $69.95
SAVE 43%
Only 2 left
Royal Doulton Signature 450g Scented Soy Candle
Hibiscus & Coral Sand
A soft stylish coral set against a timeless white base, with a wonderful fruity floral combination, where sweet wild berries unite with opulent hibiscus and garden rose.
Fragrance Notes
- Top: Wild Berry, Mandarin, Pomegranate
- Mid: Hibiscus, Rose, Pear
- Base: Guaiacwood, Moss, Pinewood
Designed for modern living. Made in Australia.
Home fragrance. Home decor. Gift idea.
(9317267215803)
| SKU | 9317267215803 |
| Model # | FGRDS001 |
| Barcode # | 9317267215803 |
| Brand | Royal Doulton |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997