Queens By Churchill Royale Mug 200mL Ceylon (Set of 4), Whitehill CEYL00081
$50.99
RRP $115.99
SAVE 56%
Only 1 left
Queens By Churchill Ceylon (Set of 4) Royale Mug
Candy, Uva
Traditional and Elegant, the Queens Ceylon collection combines artwork re-discovered from the archives with beautiful timeless china shapes.
Specifications
- Material: Fine Bone China
- Volume: 200mL
- Dimensions: 7.5cm W x 8.5cm H x 10.5cm D
Features
- Set of 4 mugs
- Includes 2 designs: Candy, Uva
- Packaged in Gift Box
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(5011109334779)
| SKU | 5011109334779 |
| Model # | CEYL00081 |
| Barcode # | 5011109334779 |
| Brand | Queens By Churchill |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Assembled Length | 0.105m |
| Assembled Height | 0.085m |
| Assembled Width | 0.075m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997