Queens By Churchill Royale Mug 200mL Queens Classic (Set of 6), Whitehill CLSQCLASSIC/6
$66.99
RRP $136.99
SAVE 51%
SOLD OUT
Queens By Churchill Queens Classic Royale Mugs
Country Meadow, English Chintz, Virginia Strawberry
Traditional and elegant, the Queens Classic collection combines artwork re-discovered from the archives with beautiful timeless china shapes.
Specifications
- Material: Fine Bone China
- Volume: 200mL
- Dimensions: 7.5cm W x 8.5cm H x 10.5cm D
Features
- Set of 6 mugs
- Includes 3 designs: Country Meadow, English Chintz, Virginia Strawberry
- Each presented in individual gift boxes
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(5011109363601)
| SKU | 5011109363601 |
| Model # | CLSQCLASSIC/6 |
| Barcode # | 5011109363601 |
| Brand | Queens By Churchill |
| Assembled Length | 0.105m |
| Assembled Height | 0.085m |
| Assembled Width | 0.075m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997