Peter Pauper Press The Pocket Internet Address & Password Logbook 315960
The Pocket Internet Address & Password Logbook by Peter Pauper Press
Finally, an internet password organizer in Extra Small! This mini volume fits in a shirt pocket!
Features
- Tabbed alphabetical pages that provide space for noting website addresses, usernames, passwords, and extra details.
- There are also pages in the back for recording additional information about your computer system.
- The removable cover label and plain black logbook covers help keep your organizer discreet.
Specifications
- 144 pages
- Mini Logbook measures 7.9cm wide x 13.3cm high
#Peter Pauper Press #School #Office #Pen
(9781441315960)
| SKU | 9781441315960 |
| Model # | 315960 |
| Barcode # | 9781441315960 |
| Brand | Peter Pauper Press |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.000660000m3 |
| Assembled Length | 0.080m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.018m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997