Peter Pauper Press Interactive Journal This Time Next Year: 365 Days of Exploration 318374
This Time Next Year: 365 Days of Exploration, Peter Pauper Press
Enrich, enhance and enlighten your life! This Time Next Year is a prompt-a-day journal that will lead you to discover what makes you tick and how you can use that knowledge for greater happiness and success.
Features
- Durable hardcover
- Ribbon bookmark
- Premium archival quality acid-free paper takes pen or pencil beautifully
- Rounded cover corners for reduced wear
Specifications
- 160 pages
- Dimensions (W x H): 15.9 x 21cm
#Peter Pauper Press #School #Office #Pen
(9781441318374)
| SKU | 9781441318374 |
| Model # | 318374 |
| Barcode # | 9781441318374 |
| Brand | Peter Pauper Press |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.210m |
| Assembled Height | 0.019m |
| Assembled Width | 0.159m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997