Peter Pauper Press Interactive Journal Give Thanks: A Journal for a Happy Heart 338488
Give Thanks: A Journal for a Happy Heart, Peter Pauper Press
Enrich, enhance and enlighten your life! Give Thanks is a journal for a Happy Heart. Thoughtful prompts guide you through your journey, encouraging you to remember the things that make you thankful each day.
Features
- Durable hardcover
- Elastic band closure
- Premium archival quality acid-free paper takes pen or pencil beautifully
- Light gray lines subtly guide your writing
- Rounded cover corners for reduced wear
Specifications
- 144 pages
- Dimensions (W x H): 15.9 x 21cm
#Peter Pauper Press #School #Office #Pen
(9781441338488)
| SKU | 9781441338488 |
| Model # | 338488 |
| Barcode # | 9781441338488 |
| Brand | Peter Pauper Press |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.210m |
| Assembled Height | 0.019m |
| Assembled Width | 0.159m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997