Peter Pauper Press Address Book - Little Black Book, 593896
Little Black Book Of Addresses from Peter Pauper Press
It's the classic Little Black Book! This pocket-sized personal address book has space for more than 400 contacts.
Features
- Record names, addresses, home and cell numbers, work and fax numbers, email addresses, and notes.
- An elastic band attached to the back cover keeps your place or keeps your address book closed.
- Sleek little book lies flat for ease of use.
- Concealed wire-o binding.
- Cover design is embossed with gloss highlights.
- Complements any desk.
Specifications
- Mini address book measures 10.8cm wide x 14.8cm high.
- 160 pages.
#gift stationery #keepsake #writing #personal journal #blank notebook
(9781593593896)
| SKU | 9781593593896 |
| Model # | 593896 |
| Barcode # | 9781593593896 |
| Brand | Peter Pauper Press |
| Assembled Length | 0.148m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.108m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997