Peter Pauper Press Address Book - Butterflies, 592233
Butterflies Address Book from Peter Pauper Press
Pretty pocket-sized personal address book has space for more than 400 contacts!
Features
- Record names, addresses, home and mobile phone numbers, work/fax numbers, and email addresses.
- Tabbed dividers make finding specific contacts easy.
- The inside back cover pocket holds postage stamps, notes, and more.
- The elastic band attached to the back cover keeps your place or keeps address book closed.
- Concealed wire-o binding lies flat for ease of use.
- Butterflies design gleams with gold foil accents. Gloss highlights add polish.
Specifications
- Mini address book measures 10.8cm wide x 14.8cm high.
- 160 pages.
#gift stationery #keepsake #writing #personal journal #blank notebook
(9781593592233)
| SKU | 9781593592233 |
| Model # | 592233 |
| Barcode # | 9781593592233 |
| Brand | Peter Pauper Press |
| Assembled Length | 0.148m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.108m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997