Unicorn 3-D Bookmark from Peter Pauper Press
A milky-white unicorn gallops through a magical landscape under a moonlit sky on this 3-D bookmark.
Features
- Lenticular design dazzles and delights with visual effects that combine color and dimension.
- Our unicorn design is complemented with a silky matching tassel.
- On the back: A handy printed ruler in inches and centimeters.
- 3-D bookmark is packaged in a clear plastic sleeve.
Specifications
- Bookmark measures 6.5cm wide x 18cm high.
- Warning: Choking hazard, small parts. Not for children under 3 years.
#tassel bookmarks #gift bookmarks #book lover gifts
(9781441329301)
| SKU | 9781441329301 |
| Model # | 329301 |
| Barcode # | 9781441329301 |
| Brand | Peter Pauper Press |
| Assembled Length | 0.180m |
| Assembled Height | 0.006m |
| Assembled Width | 0.065m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997