Peter Pauper Press 3D Bookmark - Snowy Owl, 316813
Snowy Owl 3-D Bookmark from Peter Pauper Press
Owl keep your place! Let this trio of snowy owls be your reading companions.
Features
- Lenticular design dazzles and delights with cool visual effects combining color and dimension.
- Design is complemented with a matching tassel.
- 3-D bookmark is packaged in a clear plastic sleeve.
Specifications
- Bookmark measures 6.5cm wide x 18cm high.
- Warning: Choking hazard, small parts. Not for children under 3 years.
- Image copyright Greg and Company, LLC. All rights reserved.
#tassel bookmarks #gift bookmarks #book lover gifts
(9781441316813)
| SKU | 9781441316813 |
| Model # | 316813 |
| Barcode # | 9781441316813 |
| Brand | Peter Pauper Press |
| Assembled Length | 0.180m |
| Assembled Height | 0.006m |
| Assembled Width | 0.065m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997