Peanuts by Jim Shore Figurine Mini 8cm Snoopy With Flowers, Whitehill 6007962
$51.99
RRP $66.99
SAVE 22%
Only 2 left
Peanuts by Jim Shore Mini Snoopy With Flowers
A beautifully handcrafted & hand-painted figurine of Snoopy greeting Spring with flowers.
Details
- Dimensions (L x W x H): 5 x 4 x 7.6cm
- Material: Polyresin
- Presentation: Branded gift box
This product is not a toy.
(028399282326)
| SKU | 028399282326 |
| Barcode # | 028399282326 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.205m |
| Assembled Length | 0.076m |
| Assembled Height | 0.040m |
| Assembled Width | 0.050m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997