Peanuts by Jim Shore Figurine 13cm Snoopy and Woodstock Beach Day, Whitehill 6014338
$59.95
RRP $125.99
SAVE 52%
SOLD OUT
Peanuts by Jim Shore Snoopy and Woodstock Beach Day: Beach Buddies
This Jim Shore creation features the Peanuts poolside! Wearing swimsuits and sunglasses, Snoopy and Woodstock prepare for a dip. Walking along the shore, the pair don't have a care in the world. Woodstock even carries a miniature beach ball.
Details
- Dimensions (L x W x H): 9.5 x 7.3 x 13cm
- Material: Polyresin
- Presentation: Branded gift box
This product is not a toy.
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399380893)
| SKU | 028399380893 |
| Model # | 6014338 |
| Barcode # | 028399380893 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.205m |
| Assembled Length | 0.130m |
| Assembled Height | 0.069m |
| Assembled Width | 0.095m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997