Peanuts by Jim Shore Figurine Mini 7cm Snoopy Eating Popcorn, Whitehill 6016278
$43.99
RRP $76.99
SAVE 43%
Only 2 left
Peanuts by Jim Shore Snoopy Eating Popcorn
Experience the joy of simple moments with this heartwarming Jim Shore design of Snoopy, cheerfully enjoying a bowl of popcorn. With charming detail and delightful simplicity, this piece inspires relaxation and contentment with nostalgic flair.
Details
- Dimensions: 7cm H x 5.7cm W x 5cm L
- Material: Polyresin
- Presentation: Branded gift box
This product is not a toy.
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399426188)
| SKU | 028399426188 |
| Model # | 6016278 |
| Barcode # | 028399426188 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997