Peanuts by Jim Shore Figurine 8cm Snoopy With Love Sign, Whitehill 6016260
$60.99
RRP $76.99
SAVE 21%
Only 2 left
Peanuts by Jim Shore Snoopy With Love Sign
This Jim Shore creation features Snoopy holding an I love you sign, adorned with the artist's signature patchwork and rosemaling details. It lovingly captures Snoopy's affectionate spirit and Jim Shore's distinctive style.
Details
- Dimensions: 8cm H x 4.4cm W x 5.4cm L
- Material: Polyresin
- Presentation: Branded gift box
This product is not a toy.
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399425624)
| SKU | 028399425624 |
| Model # | 6016260 |
| Barcode # | 028399425624 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997