Peanuts by Jim Shore Figurine 14cm Snoopy & Woodstock with Sunflower, Whitehill 6016281
$73.99
RRP $126.99
SAVE 42%
SOLD OUT
Peanuts by Jim Shore Snoopy & Woodstock with Sunflower
This sweet Jim Shore creation depicts Snoopy holding a Sunflower, while Woodstock sits on the flower. Set upon a stage adorned with intricate floral patterns, it captures the endearing bond between the beloved Peanuts characters.
Details
- Dimensions: 14.5cm H
- Material: Polyresin
- Presentation: Branded gift box
This product is not a toy.
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399426195)
| SKU | 028399426195 |
| Model # | 6016281 |
| Barcode # | 028399426195 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997