Palm Beach Reed Diffuser 250mL - Pomelo & Dewberry RDXWW
$41.99
RRP $49.95
SAVE 16%
SOLD OUT
Palm Beach Pomelo & Dewberry Fragrance Diffuser 250mL
A party of juicy dewberry, delicate florals, fresh pomelo all tied up with cozy wood vibes. It's like strolling through sun-kissed gardens on a warm spring day.
Features
- Australian Made
- Includes 1x 250mL Diffuser
- Up to 5 months scent life
Fragrance Note
- Top: Pomelo, Dewberry, Leafy Green, Rhubarb
- Heart: Floral, Rose
- Base: Woody, Patchouli, Orris
Home fragrance. Home decor. Gift idea.
(781005839450)
| SKU | 781005839450 |
| Model # | RDXPDW |
| Barcode # | 781005839450 |
| Brand | Palm Beach |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.265m |
| Assembled Width | 0.085m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997