Palm Beach Reed Diffuser 250 mL - Coconut & Lime RDXCLW
$44.99
RRP $49.95
SAVE 10%
SOLD OUT
Palm Beach Reed Diffuser
- Coconut & Lime
Features
- Australian Made
- Includes 1 250ml Diffuser
- Up to 5 months scent life for diffuser
Fragrance Note- Top: Fruit, Apple
- Heart: Strawberry, Rosewood
- Base: Musk, Vanilla, Balsam
#Fragrance #Gift #HomeDecor
(799439554955)
| SKU | 799439554955 |
| Model # | RDXCLW |
| Barcode # | 799439554955 |
| Brand | Palm Beach |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.265m |
| Assembled Width | 0.085m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997