Ozcorp Internet Passwords Book A5 Hardcover Lined
- French Blue
This classy password book featuresa French blue design. It is perfect for keeping track of all your usernames, passwords & everything in the middle!
Features
- A5 Hard Cover Journal
- Premium quality lined paper
Specifications
- Dimensions: 148 mm (w) x 200 mm (h)
- 235 lined pages
#School #Office #Stationery
(9328800024158)
| SKU | 9328800024158 |
| Model # | PB03 |
| Barcode # | 9328800024158 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.145m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.015m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997