Ozcorp Internet Passwords Book A5 Hardcover Lined - Rustic Floral PB01
$16.99
SOLD OUT
Ozcorp Internet Passwords Book A5 Hardcover Lined
- Rustic Floral
This classy password book features a modern floral design, contrasting the bright pink florals with a deep blue background. It is perfect for keeping track of all your usernames, passwords & everything in the middle!
Features
- A5 Hard Cover Journal
- Premium quality lined paper
Specifications
- Dimensions: 148 mm (w) x 200 mm (h)
- 235 lined pages
#School #Office #Stationery
(9328800024127)
| SKU | 9328800024127 |
| Model # | PB01 |
| Barcode # | 9328800024127 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.145m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.015m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997