Mottie Glass Bowl 27x20x16cm Grey/Taupe, Home Decor, Coast to Coast Home OD1855
$35.99
RRP $76.95
SAVE 53%
Only 2 left
Mottie Glass Bowl
The Mottie Glass Bowl is crafted from high-quality glass, showcasing exquisite craftsmanship and attention to detail. Whether displayed on a shelf or tabletop, embrace its charm and elevate your interior with this captivating piece of art.
Specifications
- Dimensions (L x W x H): 27 x 20 x 16cm
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9330049741437)
| SKU | 9330049741437 |
| Model # | OD1855 |
| Barcode # | 9330049741437 |
| Brand | Coast to Coast |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.200m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997