Glass Bowl Etna Leaf Clear Foli Set of 4 by The Russell Collection RE-FOLICL4
$11.95
RRP $53.00
SAVE 77%
Only 1 left
The Russell Collection Glass Bowl Etna Leaf Clear Foli Set of 4
A beautiful set of 4 glass bowls in leaf design.
Dimensions: approx. 16cm diameter (bowl)
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9323075035328)
| SKU | 9323075035328 |
| Model # | RE FOLICL4 |
| Barcode # | 9323075035328 |
| Brand | The Russell Collection |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.160m |
| Assembled Height | 0.034m |
| Assembled Width | 0.160m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997