Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Unicorn MTM-KUN
$15.99
RRP $26.95
SAVE 41%
Only 1 left
Metalmorphose Keychain Unicorn
High quality keyring with a happy unicorn and cloud. Perfect gift for unicorn lovers.
Message on box reads: Stay magical & live like a unicorn
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006043774)
| SKU | 5404006043774 |
| Model # | MTM-KUN |
| Barcode # | 5404006043774 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.001350000m3 |
| Assembled Length | 0.035m |
| Assembled Height | 0.069m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997