Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Dolphin Family MTM-KDO
$17.99
RRP $26.95
SAVE 33%
Only 1 left
Metalmorphose Keychain Dolphin Family
Keyring with Dolphin and Dolphin Baby.
Message on box reads: Family where life begins and love never ends"
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006055517)
| SKU | 5404006055517 |
| Model # | MTM KDO |
| Barcode # | 5404006055517 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.035m |
| Assembled Height | 0.069m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997