Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Surfboard & Flip-Flops, Whitehill MTM332-01
$22.99
RRP $29.95
SAVE 23%
Only 1 left
Metalmorphose Surfboard & Flip-Flops Keyring
Hang ten with this rad metal keyring by Metalmorphose in the shape of a surfboard and a little pair of gold-coloured flip flops!
Quote on gift box: Life's a wave, catch it
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006064144)
| SKU | 5404006064144 |
| Model # | MTM332-01 |
| Barcode # | 5404006064144 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997