Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Puzzle Hearts, Whitehill MTM306-01
$20.99
RRP $29.95
SAVE 30%
Only 1 left
Metalmorphose Puzzle Hearts Keyring
This beautiful gold and bullet heart keyring from Metalmorphose is the perfect romantic gift.
Quote on gift box: You are the missing piece I've been trying to find
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006049769)
| SKU | 5404006049769 |
| Model # | MTM306-01 |
| Barcode # | 5404006049769 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997