Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Panda, Whitehill MTM293-01
$22.99
RRP $29.95
SAVE 23%
Only 2 left
Metalmorphose Panda Keyring
This adorable keychain by Metalmorphose depicts a cuddly panda with a trusty stick of bamboo. Perfect for panda lovers everywhere.
Quote on gift box: Never give up your dreams, keep sleeping
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006048991)
| SKU | 5404006048991 |
| Model # | MTM293-01 |
| Barcode # | 5404006048991 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997