Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Motorbike, Whitehill MTM946
$20.99
RRP $29.95
SAVE 30%
Only 3 left
Metalmorphose Motorbike Keyring
Boost your style and adrenaline with this matte black metal keyring that perfectly captures the essence of the open road.
Quote on gift box: Four wheels move the body, two wheels move the soul
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006019502)
| SKU | 5404006019502 |
| Model # | MTM946 |
| Barcode # | 5404006019502 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997