Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Horse & Trophy, Whitehill MTM235-01
Metalmorphose Horse & Trophy Keyring
Gallop into style with the Horse & Trophy keychain by Metalmorphose. This sleek accessory not only secures your kets, but also adds an equestrian flair to your daily journey. Carry a touch of sophistication with every stride.
Quote on gift box: Ride softly, listen carefully and love completely
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006049004)
| SKU | 5404006049004 |
| Model # | MTM235-01 |
| Barcode # | 5404006049004 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997