Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Game Controller, Whitehill MTM294-01
$20.99
RRP $29.95
SAVE 30%
Only 2 left
Metalmorphose Game Controller Keyring
Show your love for gaming everywhere you go with this cute metal keychain depicting a retro controller and a pixel heart.
Quote on gift box: Do not disturb, gaming mode is activated
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006049073)
| SKU | 5404006049073 |
| Model # | MTM294-01 |
| Barcode # | 5404006049073 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997