Me To You Plush 20cm Signature M9 True Friend, Jasnor YAP901103
$30.95
RRP $59.95
SAVE 48%
Only 2 left
Me To You Signature M9 True Friend Plush
This Me to You Signature plush makes a great gift for someone special. Tatty Teddy is holding a plaque with the words 'True Friend: Friends may come and friends may go, you're that special one I will never let go'.
Features
- An ideal gift to show your appreciation for someone special
- Made from premium plush materials
Specifications
- Dimensions (L x W x H): 18 x 16 x 20cm
- Materials: Polyester
#Thank You Gift #Decor
(5059105152942)
| SKU | 5059105152942 |
| Model # | YAP901103 |
| Barcode # | 5059105152942 |
| Brand | Me To You |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997