Me To You Gift Set Unicorn Plush & Socks, Jasnor YAGZ01139
Me To You Unicorn Plush & Socks Gift Set
Spoil someone special with a gift of love from Me To You! Instantly recognisable with his plush grey fur, adorable fabric patches and signature blue nose, this Tatty Teddy wears a bright pink unicorn onesie. The gift set also comes with a pair of unicorn themed coloured socks. Socks come in one size, to fit shoe size 4-7.
Features
- Genuine licensed Me to You
- Includes 1 x teddy, 1 x pair of fluffy socks
- Ideal gift for someone special
Specifications
- Socks size: One size (fits UK 4-7, Euro 37-40)
- Teddy size: 15cm height
- Materials: Polyester
#Magical #Gift #Home #Living #Decor
(5059105152973)
| SKU | 5059105152973 |
| Model # | YAGZ01139 |
| Barcode # | 5059105152973 |
| Brand | Me To You |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997