Landmark Liquor Dispenser Yard Glass with Stand 1.5L Barware BG280
$58.99
RRP $61.99
SAVE 5%
SOLD OUT
1.5L Yard Glass
Made by hand-blown glass, this 1.5L yard glass comes with a timber stand.
Specifications
- Material: Glass and Wood
- Capacity: 1.5L - Height: 51cm
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9320383372701)
| SKU | 9320383372701 |
| Model # | 9320383372701 |
| Barcode # | 9320383372701 |
| Brand | Landmark |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.535m |
| Shipping Length | 0.185m |
| Assembled Length | 0.185m |
| Assembled Height | 0.499m |
| Assembled Width | 0.130m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997