Landmark Concepts Liquor Dispenser - 2.75L Yard Glass with Stand BG405
$70.99
RRP $79.99
SAVE 11%
SOLD OUT
Landmark Concepts Liquor Dispenser - 2.75L Yard Glass with Stand
Boasting a full yard (2.75 L)
- this hand blown yard glass holds an entire bottle of your favourite drink. The classy timber stand can be used to display your party memento.
Material: Glass/MDF Stand
Dimensions Approx: 2.75 L
Includes 1x Glass w/Stand
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9320383372695)
| SKU | 9320383372695 |
| Model # | BG405 |
| Barcode # | 9320383372695 |
| Brand | Landmark |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.850m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Assembled Length | 0.190m |
| Assembled Height | 0.849m |
| Assembled Width | 0.125m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997