Home Tutor Series Basic Facts: Mathematics Levels 3-4 Book 1
$4.99
RRP $9.95
SAVE 50%
In Stock
Home Tutor Series Basic Facts Mathematics Levels 3-4 Book 1
Focuses on essential mathematics facts for Years 3-4.
Ideal for Year 3-4 Primary Students, Teachers, Parents and Tutors.
Specifications
- ISBN: 9780648376460
- Published: August 2022
- Format: Paperback
- Dimensions: 21 x 28 x 0.5cm
#maths facts workbook #australian curriculum maths #numeracy practice
(9780648376460)
| SKU | 9780648376460 |
| Model # | 9780648376460 |
| Barcode # | 9780648376460 |
| Brand | Home Tutor Series |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Assembled Length | 0.280m |
| Assembled Height | 0.005m |
| Assembled Width | 0.210m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997