Heartwood Creek Figurine 24.5cm Wordwide Event Santa With Bag, Whitehill 6010831
Heartwood Creek Wordwide Event Santa With Bag Figurine
Santa, Christmas Joy Shines Ever Bright
Wading through a winter night, lantern in hand, Santa makes delivers on foot with a large bag of enticing toys. With an image of Santa's sleigh flying over a town, a large Christmas tree is framed on Santa's cloak with a emerald Swarovski crystal.
Specifications
- Packaged in branded gift box.
- Material: Stone Resin
- Dimensions: 24.5cm H x 11.5cm W x 12cm L
#Christmas decorations #Christmas ornaments #Holiday decorations #Xmas decorations #Festive decorations
(0028399323265)
| SKU | 0028399323265 |
| Model # | 6010831 |
| Barcode # | 0028399323265 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.120m |
| Assembled Height | 0.245m |
| Assembled Width | 0.115m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997