Heartwood Creek Figurine 25cm Lapland Santa, 15th Annual, Whitehill 6010814
$96.99
RRP $234.99
SAVE 59%
Only 2 left
Heartwood Creek Lapland Santa, 15th Annual Figurine
Santa, Father of the North
This 15th annual Lapland Santa celebrates Finnish traditions with colorful pattern and fashion. Donning a traditional hat and multicolored frilled sweater, Santa explores the European countryside in a reindeer led sleigh scene on his cloak.
Specifications
- Packaged in branded gift box.
- Material: Stone Resin
- Dimensions: 25cm H x 11.3cm W x 12cm L
#Christmas decorations #Christmas ornaments #Holiday decorations #Xmas decorations #Festive decorations
(0028399319992)
| SKU | 0028399319992 |
| Model # | 6010814 |
| Barcode # | 0028399319992 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.120m |
| Assembled Height | 0.250m |
| Assembled Width | 0.113m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997