Enesco Arty Collection Cup & Spoon Set of 4 Vincent Van Gogh, Whitehill 523433
$46.95
RRP $85.99
SAVE 45%
Only 1 left
Vincent Van Gogh Cup & Spoon Set of 4
Featuring famous paintings by Vincent Van Gogh, this assortment of 4 cups with ceramic spoons is ideal for drinking coffee with family and friends. Add a touch of colour and art to your daily life.
Specifications
- Mug Dimensions (Each): 6.5cm W x 7cm H
- Packaging Dimensions: 19 x 19 x 6.5cm
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(3453131145077)
| SKU | 3453131145077 |
| Model # | 523433 |
| Barcode # | 3453131145077 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997