Vincent Van Gogh Place Mats Set
This Artists range offers a lovely choice of homeware featuring works from Vincent Van Gough. These items make a thoughtful gift for a stylish homemaker.
Details
- Artworks: Starry Nights, Sunflowers, Gladioli, Irises
- Includes: 4 x Place Mats
- Size: 29 x 22cm
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9314777264468)
| SKU | 9314777264468 |
| Model # | 26446 |
| Barcode # | 9314777264468 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.370m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997