Enesco Arty Collection Coasters Set of 4 Vincent Van Gogh, Whitehill 523541
$14.95
RRP $16.99
SAVE 12%
SOLD OUT
Vincent Van Gogh Coasters Set of 4
Featuring famous paintings by Vincent Van Gogh, this assortment of 4 coasters comes stored in a matching box. Add a touch of colour and art to your daily life.
Specifications
- Coaster Dimensions (Each): 10cm W x 1cm H
- Includes 4 coasters
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(3453131150590)
| SKU | 3453131150590 |
| Model # | 523541 |
| Barcode # | 3453131150590 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997