Emporium Elodie Naughts And Crosses 15cm Gold & Silver, EMDE61
Emporium Elodie Naughts And Crosses
The Emporium Elodie Noughts and Crosses set is a fun and nostalgic coffee table game with a stylish design. The terrazzo base and metal-topped noughts and crosses make an elegant addition to your tabletop that's also fun with family and friends.
Features
- A fully working naughts and crosses game
- Terrazzo base with gold and silver coated metal pieces
- An elegant decorative addition to your home
- A great gift for a friend or loved one
Specifications
- Size: 15x15x6cm
- Materials: Terrazzo, Metal
- Made in China
#Naughts and crosses #Emporium game #tic tac toe
(9345869292380)
| SKU | 9345869292380 |
| Model # | EMDE61 |
| Barcode # | 9345869292380 |
| Brand | Emporium |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.060m |
| Assembled Width | 0.150m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997