Elme Living String Lights Luminous Bright 20m Green LT.020.GN Home Decor
$18.95
RRP $44.99
SAVE 58%
SOLD OUT
Luminous Bright String Lights
Light up your life with amazing string lights, suitable for both indoors and outdoors.
Specifications
- Length: 20m
- Composition: Plastic, Wire
- Colour: Green
#Lighting #Lamp #Reading
(9359480029874)
| SKU | 9359480029874 |
| Model # | LT.020.GN |
| Barcode # | 9359480029874 |
| Brand | Elme Living |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997