Elme Living String Lights Luminous Firecracker 10m Gold LT.021.GD Home Decor
$81.99
RRP $117.99
SAVE 31%
SOLD OUT
Luminous Firecracker String Lights
Light up your life with amazing string lights, suitable for both indoors and outdoors.
Specifications
- Length: 10m
- Composition: Plastic, Wire
- Colour: Gold
#Lighting #Lamp #Reading
(9359480029751)
| SKU | 9359480029751 |
| Model # | LT.021.GD |
| Barcode # | 9359480029751 |
| Brand | Elme Living |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997