Disney Showcase Figurine 6cm Stitch With Guitar Mini, Whitehill 6002188
$24.99
RRP $85.99
SAVE 71%
SOLD OUT
Disney Showcase Stitch With Guitar Mini Figurine
Lilo & Stitch
Here to play you your favourite tune, Lilo's best friend Stitch will turn any frown upside down. With perked ears and a sweet smile, this little guy will help your mind drift away to Hawaiian paradise.
Specifications
- Material: Resin
- Dimensions: 6cm H x 9cm W x 6cm L
- Presentation: In branded gift box
#Collect #Display #Gift #Home Decor #Lilo & Stitch
(028399144952)
| SKU | 028399144952 |
| Model # | 6002188 |
| Barcode # | 028399144952 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997