Enesco Figurine Disney 8cm Stitch Dancing , JAS-EDI6010351
DISNEY MINI FIGURINE DANCING STITCH
Say Aloha to the Dancing Stitch Mini Figurine! This figurine shows the extra-terrestrial in a dancing pose wearing a Hawaiian leaf outfit. The figuring is presented in a window gift box. Perfect for any Disney collector!
Features
- Stitch figurine wearing a Hawaiian leaf outfit in a dancing pose
- Ideal gift for the avid figurine collector or Disney fan
- Presented in a branded gift box
Specifications
- Material: Vinyl
- Dimensions (L x W x H): 5.5 x 5.5 x 8.5cm
- Recommended Age: 3+ years
#Collect #Display #Gift #Home Decor #Lilo & Stitch
(0028399299980)
| SKU | 0028399299980 |
| Model # | EDI6010351 |
| Barcode # | 0028399299980 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Assembled Length | 0.055m |
| Assembled Height | 0.085m |
| Assembled Width | 0.055m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997