Disney Showcase Figurine 6cm Stitch With Flowers Mini, Whitehill 6002186
$32.99
RRP $85.99
SAVE 62%
SOLD OUT
Disney Showcase Stitch With Flowers Mini Figurine
Lilo & Stitch
Don't fret, Stitch! Of course we forgive you. How can you resist such a cute face? Lilo taught Stitch to love and he's here to say: I love you, too.
Specifications
- Material: Resin
- Dimensions: 6cm H x 9cm W x 6cm L
- Presentation: In branded gift box
#Collect #Display #Gift #Home Decor #Lilo & Stitch
(028399144938)
| SKU | 028399144938 |
| Model # | 6002186 |
| Barcode # | 028399144938 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997